محل تبلیغات شما

دانلود آهنگ:

دانلود آهنگ یالاندی مرحمتین یالاندی نوازیشین ریمیکس

دانلود آهنگ:

متن آهنگ:

Yalandı mərhəmətin yalandı nəvazişin Yalandı keçmiş gələcək yalandı hər bir işin Yalandı daşın torpağın dənizin dağın yalan Sənin gülməyin yalan və ağlamağın yalan Xəyala dalan dünya xarabə talan dünya Nə canlar alan dünya haqqı da yalan dünya Başıma sığal çəkib yatızdırırsan əbədi Yoxmudur mərifətin yoxmudur heç ədəbin Bəlkə də xəyali aləm bəlkə də röyasan Sən həmin dünyasan sən həmin dünyasan Sevgini mənnən alıb zillətlərə salan dünya Canları alan dünya gerçəyi yalan dünya Yalanla haqla çağırdın belə dəvətmi olar? Üstümə yağdı əzab belə lənətmi olar? Sənə ləzzət dedilər,sənə cənnət dedilər Sonunda kəfən qəbir var belə cənnətmi olar? Kimə əlvida deyib kimlərə salam dünya Vidası ölüm və haqq salamı yalan dünya Zalımın zülmü sənin məzlumun ölümü sənin Və mənim var oluşum sənin ən gözəl ölüm əsərin Verdiyin zülmü çəkib gözlərimdən axmaq var Ətəyindən yapışan gör nə qədər axmaq var Torpağla gedən dünya beşiklə gələn dünya Varlıdan dərdi alıb yoxsullara verən dünya Əvvəlcə dəyərdən salıb sonradan ucuz satdın Mən dünən cavan idim dünya məni tez qocaltdın Sənə zəhmət demişəm sənə nifrət demişəm Səni bildim biləli mən sənə lənət demişəm Məzlumun canını alıb zalımlara qalan dünya Zülmünə halal dünya,ləzzəti haram dünya Yalandı həqiqətlər,yalandı insanlar Halbuki qəlbimiz təmizdi pakdı deyir onlar Sənin eşqin də yalan verdiyin qəm də yalan Dünya sən də yalan dünya mən də yalan Gerçəyi yalan dünya Qatil cani dünya tez bitən ani dünya Fanidir fani dünya

دانلود آهنگ یالاندی مرحمتین یالاندی نوازیشین
دانلود آهنگ یالاندی مرحمتین یالاندی نوازیشین ریمیکس
دانلود آهنگ آذری یالاندی مرحمتین یالاندی نوازیشین. خواننده : Elvin Nasir. نام آهنگ : یالاندی (yalandi merhemetin yalandi nevazisin). سال انتشار آهنگ : 2020
دانلود اهنگ یالاندی مرحمتین یالاندی نوازشین الوین نصیر
یالاندی مرحمتین یالاندی نوازشین ترکی از الوین نصیر دانلود آهنگ جدید الوین ناصر . لازم دارم همین حرفارو به فارسی بنویسه مثل یالاندی مرحمتین یالاندی نوازیشین
دانلود اهنگ ترکی یالاندی مرحمتین یالاندی نوازشین
دانلود آهنگ ترکی یالاندی آبی از کنعان مهراب زاده با بهترین کیفیت + پخش آنلاین. Download Ahang Jadid 98 Kenan Mehrabzadeh Benam Yalandi Abi. دانلود آهنگ

دانلود اهنگ ترکی یالاندی مرحمتین یالاندی نوازیشین
با دانلود آهنگ Bir Daha Yak – Yalancı از Sura İskəndərli (سورا اسکندرلی) که بیشتر با نام اهنگ ترکی یالاندی بن اولدوم یالاندی معروف میباشد به همراه
دانلود آهنگ یالاندی مرحمتین یالاندی نوازیشین
موزیکroohmusic.ir › song › دانلود-آهنگ-یا. Translate this page دانلود آهنگ یالاندی مرحمتین یالاندی نوازیشین برترین سایت دانلود آهنگ های جدید ایرانی و خارجی
جستجو ویژه آهنگ در آرشیو جدید و قدیمی DOWNLOAD Music دانلود
دانلود آهنگ یالاندی بن اولدوم یالانجی + متن ترانه و ترجمه فارسی

سنسورها و کاربرد آن در PLC

نقش نهاد ها و سازمانها در توسعه و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب

بررسی تأثیر استفاده از فاضلاب شهری بر روی تغییرات غلظت نیترات، فسفات و مواد آلی در عمق¬های مختلف خاک¬هایی با بافت سبک و سنگین

یالاندی ,dünya ,آهنگ ,مرحمتین ,yalan ,دانلود ,مرحمتین یالاندی ,یالاندی مرحمتین ,آهنگ یالاندی ,دانلود آهنگ ,yalan dünya ,یالاندی مرحمتین یالاندی ,آهنگ یالاندی مرحمتین ,مرحمتین یالاندی نوازیشین ,ترکی یالاندی مرحمتین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

moythinsimpbuch regbaiditi گروه جغرافیا ناحیه 2 کرمانشاه سرودۀ انتظار jenksuppwoodback گروه نمایشی روناک maipubmitur vaibaldcesdown *دنیای ابشار جاذبه* جمعیت هلال احمر شهرستان کنارک